League of Legends

Vizicsacsiék a döntőben! Sima győzelmet aratott a Schalke 04

3-1-re nyert a Schalke 04, ott van az EU LCS döntőjében!

Vizicsacsiék (FC Schalke 04) gőzerővel menetelnek az EU LCS-ben, ahol pontban pénteken 18:00-kor kezdtek három nyert meccsig (best of 5) tartó játszmába a Team Vitality ellen. A tét a döntőbe jutás volt. A másik ágon a Fnatic csap össze ma a Misfits Gaming csapatával.

Múlt héten is beszámoltunk már a csapat meneteléséről:

Vizicsacsiék már a Top4-ben! 1:2-ről állt fel és jutott tovább a Schalke 04

Lássuk most is az összefoglalót!

Az első mérkőzésen 34 perc kellett ahhoz, hogy beverjék a Nexust. Csacsi Maokai-t hozott, és a 20. percben több kiváló engage következtében vette át csapata a vezetést. 1:0

A második mérkőzést is szinte percre pontosan ennyi idő alatt nyerte meg a Schalke 04, ekkor 31 perc kellett ehhez. Vizicsacsi Rumble-t hozta, mellyel 7 killt szerzett 9 assist mellett és meg se halt – nagyon ment neki a játék! 2:0

Itt a következő harcot emelnénk ki, ahol nem sikerült Upsetet kiszedni, majd nyerte is a csapatharcot a Schlalke 04 – itt nehéz helyzetbe került a Vitality.

A harmadik meccsen sikerült szépítenie a Team Vitality-nek, 27 perc alatt bedarálták Csacsiékat  – a magyar játékos Cho’gath-ozott. 2:1

Ez a gyönyörű Tower Dive az egyik kedvenc jelenetünk a mérkőzésről.

A 36 perc körüli győzelmek voltak a Schalke 04 specialitásai tegnap, ugyanis ennyi idő alatt döntötték el a találkozó sorsát: 3:1-es győzelemmel ott van a csapat az EU LCS fináléjában!

A magyar játékos önfeláldozóan játszott természetes módon Poppy-val, erre példa a következő csapatharc, melyben csak ő halt meg – az ellenfelet leace-elték, majd jött is a Baron call.

Ellenfelük ma este derül ki, a Fnatic – Misfits Gaming duó egyike lesz a másik döntős.

Szép volt Vizicsacsi, szép volt Schalke 04, szurkolunk a döntőben is!

Ne maradj le semmiről, kövess minket Facebookon is!