Counter Strike

Hosszabbításban, egyetlen körrel nyert újabb nemzetközi kupameccset a HoP

A GamePub elleni meccs után már továbbjutást érő helyen áll a magyar csapat.

Bár még rengeteg van hátra a NoxFire 2. szezonjából, a tabellára jó ránézni jelenleg. A továbbjutást érő négye hely egyikén ugyanis magyar csapat tanyázik a HoP személyében, és a volgare sincs sokkal lemaradva.

Torzsiék jó szereplése a tegnapi “kötelező” győzelemnek is nagyban köszönhető, ami egyáltalán nem volt olyan sima, mint vártuk volna. Az ellenfél a 0:4-es pocsék mérleggel álló GamePub volt. A meccs elején biztató jeleket mutattak a magyarok, és tényleg gyengén muzsikáltak a szerbek.

0:2 után egy pisztolyos vásárlással is sikerült könnyedén kört hozni ellenük:

A félidőben 9:6-ra vezetett a HoP, a fordulás után pedig gyorsan 15:10 lett a dologból. A GamPub azonban itt megrázta magát és egyenlíteni tudtak a meccs végéig, jöhetett a hosszabbítás, 5 körös félidőkkel. A hosszabbítás első félideje után 17:19-re már a szerbek vezettek.

Innen azonban már nem volt körük, a HoP 2 AWP + 3 AUG CT oldalával nem tudtak mit kezdeni. A vége egyetlen körön múlt, 21:19-es magyar siker.

Ne maradj le semmiről, kövess minket Facebookon is!