Ha ez nem magyarázat a “FIFA script” létezésére, akkor semmi!

Sokszor említjük mostanában a “FIFA scriptet”. Ezzel a közösség akkor szokott dobálózni, amikor úgy fest, hogy a játék magától gondolkodik. Például biztosan sokan érezték már azt, hogy a meccs utolsó pillanataiban hirtelen új erőre kap az ellenfél csapata és döntetlen esetében addig-addig húzódik a meccs, hogy végül egy utolsó pillanatos találattal bukjuk a mérkőzést.

Nos, most előkerült egy klip, amiben az utolsó pillanat és a garantált gól fogalma új szintre emelkedett. Az első félidőben járunk, az állás 3-1 és a hátrányban lévő csapat éppen védekezik. A játék viszont úgy érzi, hogy kompetitívebbnek kell lennie a második félidőnek, így szabályosan ajándékoz egy gólt a hátrányban lévő gárdának: