Ezért nem kommunikálnak a Counter-Strike 2 fejlesztői

A Counter-Strike 2 lassan 2 éves lesz, ha a korai változatokat nézzük, akkor pedig már meg is érte ezt a kort. A játék folyamatosan fejlődik, szinte minden hónapra jut egy-egy nagyobb frissítés. A júniusi Major előtt pedig több, komoly hibát is kijavított a cég. Ebben a segítségükre volt a közösség is, hiszen több oldalas elemzések készülnek arról, hogy pontosan mi is a probléma a CS2-vel. A hibák listája azonban még meglehetősen hosszú, a csalók problémájáról nem is beszélve.

Hiba lenne azt hinni, hogy a Valve programozói nem dolgoznak. Folyamatosan tetten érhető a munka, elég csak a májusi VACNet leállásra gondolni, ahol például a hardvereken újított a cég. A közösség azonban továbbra is nehezményezi, hogy a Counter-Strike 2 fejlesztői nem igazán kommunikálnak a külvilág felé. Ez már a CS:GO korszakban is jellemző volt, ám a CS2 megjelenése után gyakorlatilag csak az adatbányászok munkájának köszönhetjük, hogy valamit sejtünk a soron következő csomagról.

Ezért nem kommunikálnak a Counter-Strike 2 fejlesztői

HaiX, a Counter-Strike 2 közösség egyik népszerű tagja érdekes videót posztolt a YouTube felületére. Ebben azt próbálja meg felkutatni, hogy mennyit is játszanak valójában a Valve programozói a saját játékukkal. Az eredmény meglehetősen sokkoló volt, hiszen rengeteg CS2 fejlesztő alig játszik a játékkal vagy éppen alacsony rangban tetszeleg.

Gabefollower szerint azonban éppen a fentihez hasonló videók az okai annak, hogy a Counter-Strike 2 fejlesztői nem kommunikálnak vagy éppen másodlagos fiókokat használnak játékokhoz. Az biztos, hogy nem túl etikus kiteregetni a Valve dolgozók statisztikáit, ám a közösség egy része szerint ez még nem mentség arra, hogy az utóbbi években teljesen némán érkeznek csak a frissítések, újdonságok.

Betöltés...
Keresés
Keresés