Ez a legjobb vezeték nélküli gamer egér 15 ezer forint alatt

Az elmúlt években több szinten is átalakultak a gamer perifériák. A leglátványosabb fejlődést egyértelműen a Wireless, azaz a vezeték nélküli megoldások hozták el. Míg évekkel ezelőtt a vezeték nélküli kapcsolat egyet jelentett a lassú, megbízhatatlan és akadozó egérmozgással, manapság már egyáltalán nem ez a helyzet. Az első, valóban működőképes technológiát a Logitech hozta el, ám azóta már szinte minden egér, fejhallgató vagy éppen billentyűzet gyártó lefejlesztette a saját megoldását.

2024-re pedig eljutottunk oda, hogy gyakorlatilag 0.5 milliszekundum alatti késéssel érdemes kalkulálni a vezeték nélküli gamer egereknél. Ez már szinte kimérhetetlen csúszást eredményez a legjobb vezetékes egerekhez viszonyítva is. Korábban igencsak magas felárat kellett kifizetni ezekért a technológiákért, ám egy ideje már ez sem igaz. Rengeteg, kevésbé ismert gyártó egerét is megtalálhatjuk hazánkban. Teljesen érthető, ha valaki nem akar otthagyni 40-50 ezer forintokat, de örülne egy könnyű, remek szenzorral és Wireless kapcsolattal felvértezett gamer perifériának. Szerencsére 2025 májusában is megállhatunk a 15 ezer forintos árkategória alatt.

Ez a legjobb vezeték nélküli gamer egér 15 ezer forint alatt

A fehér változatot is 15 ezer forint alatt találhatjuk meg - gamer egér
A fehér változatot is 15 ezer forint alatt találhatjuk meg

A VXE Dragonfly R1 típus nem először merül fel az oldal hasábjain (nagy eséllyel nem is utoljára), ám az alap változatot azért a 15 ezer forintos árhatár felett találhatjuk meg. Nem is olyan régen azonban kapott egy új variánst a gyártó portfóliója, így akár már 14-15 ezer forint alatt is elcsíphető az új, SE Plus változat. Nézzük is, hogy mit tud az egér:

  • PixArt 3395 SE szenzor, napjaink egyik legjobb érzékelője
  • 55 grammos súly
  • USB, Bluetooth és 2.4 GHz-es, lag-mentes vezeték nélküli kapcsolat
  • 70 órát bíró akkumulátor
  • Huano Blue Glow V2 kapcsolók
  • Akár 2000 Hz-es polling rate

Jól látható, hogy a „sima” R1 változathoz képest 4 extra grammra kell felkészülni, ám ezért cserébe már nem 40, hanem 70 óra készenléti idő társul. A flagship funkciókat azért itt sem érdemes keresni, ám ár-értékben az SE Plus is elég erősre sikeredett. Hazánkban az elmúlt időszakban stabilan 15 ezer forint alá esett le a periféria árcédulája, ennél nehezebb jobb ajánlatot találni itthon, ha valaki ezen árszint alatt maradna.

>IDE kattintva pillanatok alatt kiderítheted, hogy éppen melyik webáruházban a legolcsóbb az egér.<

FONTOS: A bejegyzésben szereplő akció a megjelenést megelőző napokban, órákban aktív volt, ám a megjelenést követően már akár perceken, órákon belül is megszűnhet. Előfordulhat azonban, hogy csak ideiglenes készlethiányról beszélhetünk, érdemes lehet később is ránézni a termék Árukereső oldalára. 

Betöltés...
Keresés
Keresés