Counter Strike

Megdőlt a HLTV 2.0 rekordja, de baromira nem ebből a régióból számítottunk rá

16:0-ra nyertek a meccsen, legjobb játékosuk pedig kiakasztotta a HLTV statisztikáit és megdöntötte a Rating rekordot.

Az IeSF Fülöp-szigeteki selejtezőjén az Imperium és a Mineski csaptak össze a Bo5 nagydöntőben, ahol előbbi együttes alapból 1:0-ás előnnyel indult a felső ág miatt.

A végső győztes viszont így is a Mineski lett, köszönhetően dispenser elsöprő játékának!

A négy mapon összesen +52-es K/D-t hozott össze, 118 fölötti átlagsebzést lőtt és 80 kör alatt 96 fraget süllyesztett az ellenfélre.

A leginkább azonban Trainen volt elemében, ahol csapata 16:0-ra nyert CT oldalon kezdve. Az ellenfél nem lehetett túl rutinos a vonatos pályán, hiszen egy kört sem tudtak betámadni. Pedig kitartóak voltak, minden körben dispenser felé próbálkoztak, aki viszont meg is oldotta a feladatát.

33:3-as stat a végén, körönként 200 fölötti sebzés és HLTV rekordnak számító 3.45-ös átlag egyetlen mapon.

Forrás: HLTV

Hiába coldzera a világ legjobb játékosa, mindegy hogy olofmeisternek van a legtöbb rajongója és nem számít hányan nézik pasha-t mikor streamel, ebben a kategóriában jelenleg a fülöp-szigeteki dispenser a király!

15 másodperc hírnév mindenkinek jár, most megkapta!

Ne maradj le semmiről, kövess minket Facebookon is!