PUBG

NGES Stay & Play Gamer Cup: Egy ponton múlt a győzelem a PUBG kupán!

Igazán izgalmasra sikerült a döntő.

Lassan két hete olvashattátok a bejelentést, hogy a Nemzeti Gaming és eSport Sportági Szövetség új online versenysorozatot szervezTermészetesen a felhozatalból a Playerunknown’s Battlegrounds sem maradhatott ki.

A lebonyolítás 3 fordulós volt: az első fordulóban 2 Erangel meccset játszottak a játékosok, a másodikban 2 Miramart, majd a sivatagos pályáról visszatérve végül egy 3 Erangelből álló döntőben derült ki ki a legerősebb páros itthon. A döntőbe jutott 32 duó listájában sok ismerős nevet láthattunk, de akadtak meglepetés játékosok is. A jó hangulatú közvetítésről pedig omgezjonesy gondoskodott.

A legjobb 5 csapat

Igazán izgalmasra sikerült a döntő, az utolsó meccsen dőlt el minden, egyetlen egy ölésen múlt a győzelem. A Feed The WSE csapata viheti haza a pénznyereményt.

A dobogó

1. Feed The WSE ( FTBeast_Luki & MNKY_B3nce ) – 32 pont
  2. 2showlo ( Thisaster & EXE_KrexBex ) – 31 pont
  3. Pizza Monkey  ( MNKY_Ace & MNKY_Creator ) – 23 pont

A teljes ranglistát az alábbi linken érheted el: >KATT<.

Hajdihó! 😍Véget ért a szombati Stay & Play Gamer Cup PUBG duo versenye, amit B3nce és Luki nyertek, gratulálok nekik!…

Közzétette: Omgezjonesy – 2020. április 4., szombat

Gratulálunk a nyertes csapatnak és köszönjük a beérkezett adományokat, a részvételt és, hogy követtétek nálunk az eseményeket – tartsatok velünk ma is, amikor R6 és LoL kupákkal folytatódik a sorozat!

Ne maradj le semmiről, kövess minket Facebookon is!