PUBG

Fusion PUBG Magyar Kupa: Megvan a 30 döntős csapat!

Kiderült kikkel találkozhatunk jövő vasárnap!

Harmadik és egyben utolsó állomásához érkezett Fusion PUBG Magyar Kupa, ma este kiderült mely 30 csapat jutott tovább a három heti nagydöntő pontszámai alapján.

Első meccs

A harmadik heti döntő Miramarral indult, így örülhettek a sivatagos map szerelmesei. Minas Generales melletti domb aljában ért véget a meccset. Little-Omar rendesen megizzasztotta Prorix és Triasz párosát, de végül győzött a túlerő. A The Problem Gods csapata vihette haza az első csirkét, gratulálunk!

Második meccs

A második meccsen máris visszatértünk Erangel szigetére. Szerencsére újabb nevekkel találkozhattunk a TOP 10-ben, nem csak a régi “veteránokkal”. A végjátékban végül egy 2v2 szituáció alakult ki. Végül a JÓIS (RicSarDka, SephyIsReal) csapata egy Michael Bay által megáldott gránáttal sikeresen befejezte a meccset, szép volt!

Harmadik meccs

Ismét Erangel szigetére esett Fortuna választása. Pár perc után kapták is a játékosok az információt, hogy rematch lesz, mert egy-két beállítás bent maradt egy szerverhibának hála (valamiért nem mentette el a custom szerver a beállításokat). Pierce résen volt, nagyon hamar kiszúrta a hibát szerencsére:

A végjáték már kevésbé volt akciódús, igazi 2v2 kúszópárbajnak lehettünk szemtanúi, melyet végül loXeg és JaksiJr pár másodperc alatt le is rendezett. Ez a kör így a LootHyenaz csapatáé lett!

Negyedik meccs

Ezen a héten már Sanhok is bekerült a map poolba, negyedik meccsen meg is kaptuk! Negyed akkora pálya, kétszer annyi izgalom? Hiába a kompetitív hangulat, a pálya mérete miatt sokkal több volt az akció. A végén egy 2v2 szituációt nyert meg blazeemo és monsqe, nem kevesebb mint 20 killel nyerték ezt a mapot. Gratulálunk a we dem boiz-nak!

Ötödik meccs

Három a magyar igazság? Ha Erangelre gondolunk akkor mindenképp, hiszen a mai napon harmadjára is a zöld szigeten találtuk magunkat. Sajnos a végén nem annyira harapott már zsiroskenyer1 AWM-je és Groza-ja, így a Romugrók (killer4hun, ramlAA) csapata vitte el az utolsó csirkevacsorát.

A továbbjutott 30 csapat

Ez volt a 2. szezon utolsó heti döntője, így a héten már az értékes pénznyereményekért küzdhet a 30 bejutott csapat, nézzük is meg őket!